Технологiï
Для виготовлення поліграфічної продукції на виробництві застосовуються різні види друку:
Аркушевий та рулонний друк
Усі способи друку стандартизовані та добре відпрацьовані. Це дозволяє досягнути високої якості друкованої продукції, точного і чіткого відтворення зображення.
Офсетний
Високий
+
+
Трафаретний
Комбінований
+
+
Конгревне тиснення – це поліграфічний спосіб отримання об'ємних елементів зображення.
Конгревне тиснення
Тиснення фольгою – це процес перенесення на поверхню матеріалу шару металевої фольги. Застосування цієї технології дозволяє створювати декоративні покриття з оригінальним візуальним ефектом.
Тиснення фольгою
Ф-лакування – це процес суцільного або вибіркового нанесення лаку на матеріал. Його товщина і склад можуть бути різними, що дозволяє створювати додаткові візуальні ефекти:
Окрім декоративної функції, лак захищає відбиток від вологи і забруднення та перешкоджає стиранню фарбового шару, збільшує міцність і довговічність продукції.
Об'єму та глянцю
Контраст матової і глянцевої поверхонь
Ефект крапель дощу піщинок
+
+
+
Може бути одно-, дво- та багаторівневе. Конгревне тиснення може виконуватись як із застосуванням фольги, так і без неї.
01
03
Вибір кольору та фактури фольги є різноманітним, в тому числі фольга з голограмами, виготовленими за індивідуальними замовленнями.
02
УФ-лакування
05
Ламінування
04
Ламінування – це процес нанесення спеціальної матової або глянцевої полімерної плівки на поверхню друкованої продукції.
Основною метою ламінування є захист продукції від зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, який дозволяє їй тривалий час не втрачати привабливості.
Основні технологіi
ЕТИКЕТКА
Протягом 25 років ми вивчаємо і експериментуємо з новітніми технологіями, що дало нам можливість стати лідируючою компанією на українському ринку.
У процесах лакування та ламінування особливе місце займає оздоблення голографією.
Прозорої голографії та голографічне ламінування
Це новітня технологія обробки матеріалу, за допомогою якої гладкі поверхні паперу, фольги або картону набувають рельєфу.
Мікроембосинг
Об'ємне фольгування – це патентований нами спосіб імітації об'ємного тиснення фольгою без застосування конгревного тиснення, що дозволяє уникнути пошкодження матеріалу та часткового просідання елементів при виготовленні рулонної самоклеючої етикетки.
Персональна голограма виготовляється згідно з індивідуальними потребами замовника. Голографічне зображення може містити логотип, текстову та ілюстративну інформацію. Дана технологія є унікальним захистом від підробок.
За допомогою спеціальних добавок – гліттерів (різного кольору та фракції), які змішуються з УФ-лаками (фарбами), можна отримати декоративні:
Спеціальні добавки до УФ-лаку
Це етикетки, що наклеєні на тару, які завдяки спеціальному лаку, можуть бути одноразово зняті без пошкоджень.
Етикетки peel-off
При друці люмінесцентними фарбами утворюється зображення, яке світиться у темряві, що додає вишуканості виробу та привертає увагу споживача.
Термо-
та люмінесцентні фарби
Перламутр
Блиск
+
+
Пісок
Сніг
+
+
Крім візуального ефекту, гліттери дають можливість створити ароматизовані зображення.
Ми пропонуємо широкий асортимент голографічних плівок, що допоможе втілити безліч ідей і побажань замовника.
01
Технології голографічного лакування та ламінування є не лише засобами захисту від підробок, але й способом окраси кінцевого продукту.
Мікроембосинг є унікальною альтернативою дизайнерському паперу і картону, та дає можливість створювати різноманітні текстури у поєднанні з друком УФ-фарбами.
При викривленні дзеркальної поверхні фольги відбувається відбиття світла в різних напрямках, що створює додатковий візуальний ефект.
02
Об'ємне фольгування
04
Персональні голограми
03
05
Завдяки цьому, на зворотню сторону етикетки можна нанести необхідну інформацію, а саме – умови акції, промо-коди, додаткову інформацію або текст іноземними мовами тощо.
06
Термохромні фарби характеризується добре вираженою зміною кольору при певній температурі. Цей ефект зворотній і може бути повторений необмежену кількість разів.
07
Write Close
Close
Написати нам
Telegram
WhatsApp
Viber
НОВИНИ
UA
RU
EN
+ 380 32 298 93 23
г. Львов, ул. Пид Голоском, 27
© 2019 Domen
м. Львів, вул. Під Голоском, 27