Технологии
Для изготовления полиграфической продукции на производстве применяются различные виды печати:
Листовая печать
офсетная и трафаретная

Офсетная
Высокая
+
+
Трафаретная
Комбинированная
+
+
01
Все способы печати стандартизированы и хорошо отработаны. Это позволяет достичь высокого качества печатной продукции, точного и четкого изображения.
це процес приклеювання (припресування) одного менш щільного матеріалу (папір або тонкий картон із зображенням, нанесеним офсетним друком), до більш щільної основи:
Це заключний етап при виробництві картонного паковання, а саме формування і закривання коробки, склеювання по бокових швах і клапанах, що проводиться з використанням спеціальних автоматизованих фальцювально-склеювальних ліній.
Фальцесклеювання
Для виготовлення поліграфічної продукції на виробництві застосовуються різні види друку: офсетний, високий, трафаретний та комбінований.
УПАКОВКА
Аркушевий друк: офсетний та трафаретний
Це поліграфічний спосіб отримання об'ємних елементів зображення.
Конгревне тиснення
Тиснення фольгою – це процес перенесення на поверхню матеріалу шару металевої фольги. Застосування цієї технології дозволяє створювати декоративні покриття з оригінальним візуальним ефектом.
Тиснення фольгою
Це процес суцільного або вибіркового нанесення лаку на матеріал. Його товщина і склад можуть бути різними, що дозволяє створювати додаткові візуальні ефекти:
Окрім декоративної функції, лак захищає відбиток від вологи і забруднення та перешкоджає стиранню фарбового шару, збільшує міцність і довговічність продукц
Об'єму та глянцю
Контраст матової і глянцевої поверхонь
Ефект крапель дощу піщинок
+
+
+
Може бути одно-, дво- та багаторівневе. Конгревне тиснення може виконуватись як із застосуванням фольги, так і без неї.
01
03
Вибір кольору та фактури фольги є різноманітним, в тому числі фольга з голограмами, виготовленими за індивідуальними замовленнями.
02
УФ-лакування
05
Ламінування
04
Ламінування – це процес нанесення спеціальної матової або глянцевої полімерної плівки на поверхню друкованої продукції.
Основною метою ламінування є захист продукції від зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, який дозволяє їй тривалий час не втрачати привабливості.
Основні технологіi
Наше обладнання оснащене новітніми системами управління, які дозволяють відстежувати та контролювати ці процеси. Кожен виріб відповідає заданим критеріям якості і встановленим стандартам.
07
Каширування надає виготовленому виробу респектабельного вигляду і привабливості, зберігаючи при тому міцність, жорсткість та стійкість матеріалу, що служить основою виробу.
Каширування
06
+
+
Гофрокартон Пластик
Мікрогофрокартон Палітурний картон
+
+
Усі способи друку стандартизовані та добре відпрацьовані. Це дозволяє досягнути високої якості друкованої продукції, точного і чіткого відтворення зображення
Протягом 25 років ми вивчаємо і експериментуємо з новітніми технологіями, що дало нам можливість стати лідируючою компанією на українському ринку
При друці люмінесцентними фарбами утворюється зображення, яке світиться у темряві, що додає вишуканості виробу та привертає увагу споживача.
Персональна голограма виготовляється згідно з індивідуальними потребами замовника. Голографічне зображення може містити логотип, текстову та ілюстративну інформацію. Дана технологія є унікальним захистом від підробок.
Це спеціальний рельєфний крапковий шрифт для написання і читання незрячими. Технологічно може виконуватись конгревним тисненням чи вибірковим лакуванням поверхні матеріалу.
Шрифт Брайля
Персональні голограми
Це новітня технологія обробки матеріалу, за допомогою якої гладкі поверхні паперу, фольги або картону набувають рельєфу.
Мікроембосинг
Це патентований нами спосіб імітації об'ємного тиснення фольгою без застосування конгревного тиснення, що дозволяє уникнути пошкодження матеріалу та часткового просідання елементів при виготовленні рулонної самоклеючої етикетки та картонної упаковки.
За допомогою спеціальних добавок – гліттерів (різного кольору та фракції), які змішуються з УФ-лаками (фарбами), можна отримати декоративні ефекти:
Спеціальні
добавки до УФ-лаку
Термо- та люмінесцентні фарби
Перламутр
Блиск
+
+
Пісок
Сніг
+
+
Крім візуального ефекту, гліттери дають можливість створити ароматизовані зображення.
01
Мікроембосинг є унікальною альтернативою дизайнерському паперу і картону, та дає можливість створювати різноманітні текстури у поєднанні з друком УФ-фарбами.
При викривленні дзеркальної поверхні фольги відбувається відбиття світла в різних напрямках, що створює додатковий візуальний ефект.
04
Об'ємне фольгування
03
05
07
Виготовлення кліше і продукції шрифтом Брайля відповідає всім необхідним стандартам.
02
Термохромні фарби характеризується добре вираженою зміною кольору при певній температурі. Цей ефект зворотній і може бути повторений необмежену кількість разів.
НОВИНИ
UA
RU
EN
+ 380 32 298 93 23
г. Львов, ул. Пид Голоском, 27
Write Close
Close
Написати нам
Telegram
WhatsApp
Viber
© 2019 Domen
м. Львів, вул. Під Голоском, 27