• Основні технологіi

Протягом 25 років ми вивчаємо і експериментуємо з новітніми технологіями, що дало нам можливість стати провідною компанією на українському ринку.

01

Аркушевий та рулонний друк

Для виготовлення поліграфічної продукції на виробництві застосовуються різні види друку:

 • Офсетний
 • Високий
 • Трафаретний
 • Комбінований

Усі способи друку стандартизовані та добре відпрацьовані. Це дозволяє досягнути високої якості друкованої продукції, точного і чіткого відтворення зображення.

02

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою – це процес перенесення на поверхню матеріалу шару металевої фольги. Застосування цієї технології дозволяє створювати декоративні покриття з оригінальним візуальним ефектом.

Вибір кольору та фактури фольги є різноманітним, в тому числі фольга з голограмами, виготовленими за індивідуальними замовленнями.

03

Конгревне тиснення

Конгревне тиснення – це поліграфічний спосіб отримання об’ємних елементів зображення.

Може бути одно-, дво- та багаторівневе. Конгревне тиснення може виконуватись як із застосуванням фольги, так і без неї.

04

Ламінування

Ламінування – це процес нанесення спеціальної матової або глянцевої полімерної плівки на поверхню друкованої продукції.

Основною метою ламінування є захист продукції від зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, який дозволяє їй тривалий час не втрачати привабливості.

05

УФ-лакування

УФ-лакування – це процес суцільного або вибіркового нанесення лаку на матеріал. Його товщина і склад можуть бути різними, що дозволяє створювати додаткові візуальні ефекти:

 • Об’єм та глянець
 • Контраст матової та глянцевої поверхонь
 • Краплі дощу, піщинки тощо

Окрім декоративної функції, лак захищає відбиток від вологи і забруднення та перешкоджає стиранню фарбового шару, збільшує міцність і довговічність продукції.

01

Прозора голографія та голографічне ламінування

У процесах лакування та ламінування особливе місце займає оздоблення голографією.

Технології голографічного лакування та ламінування є не лише засобами захисту від підробок, але й способом окраси кінцевого продукту.

Ми пропонуємо широкий асортимент голографічних плівок, що допоможе втілити безліч ідей і побажань замовника.

02

Мікроембосинг

Це новітня технологія обробки матеріалу, за допомогою якої гладкі поверхні паперу, фольги або картону набувають рельєфу.

Мікроембосинг є унікальною альтернативою дизайнерському паперу і картону, та дає можливість створювати різноманітні текстури у поєднанні з друком УФ-фарбами.

При викривленні дзеркальної поверхні фольги відбувається відбиття світла в різних напрямках, що створює додатковий візуальний ефект.

03

Персональні голограми

Персональна голограма виготовляється згідно з індивідуальними потребами замовника. Голографічне зображення може містити логотип, текстову та ілюстративну інформацію. Ця технологія є унікальним захистом від підробок.

04

Об'ємне фольгування

Це запатентований нами спосіб імітації об’ємного тиснення фольгою без застосування конгревного тиснення, що дозволяє уникнути пошкодження матеріалу та часткового просідання елементів при виготовленні рулонної самоклеючої етикетки.

05

Спеціальні добавки до УФ-лаку (фарб)

За допомогою спеціальних добавок – глітерів (різного кольору та фракції), які змішуються з УФ-лаками (фарбами), можна отримати декоративні ефекти:

 • Перламутр
 • Блиск
 • Пісок
 • Сніг

Крім візуального ефекту, глітери дають можливість створити ароматизовані зображення.

06

Етикетка peel-off

Це етикетки, що наклеєні на тару, які завдяки спеціальному лаку, можуть бути одноразово зняті без пошкоджень.

Завдяки цьому, на зворотну сторону етикетки можна нанести необхідну інформацію, а саме – умови акції, промо-коди, додаткову інформацію або текст іноземними мовами тощо.

07

Термо- та люмінесцентні фарби

При друці люмінесцентними фарбами утворюється зображення, яке світиться у темряві, що додає вишуканості виробу та привертає увагу споживача.

Термохромні фарби характеризується добре вираженою зміною кольору при певній температурі. Цей ефект зворотній і може бути повторений необмежену кількість разів.

Форма зворотнього звязку

Введіть тут свої контакти

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує Вам найблищим часом