• Основні технологіi

Протягом 25 років ми вивчаємо і експериментуємо з новітніми технологіями, що дало нам можливість стати провідною компанією на українському ринку.

01

Аркушевий друк: офсетний та трафаретний

Для виготовлення поліграфічної продукції на виробництві застосовуються різні види друку: офсетний, високий, трафаретний та комбінований.

Усі способи друку стандартизовані та добре відпрацьовані. Це дозволяє досягнути високої якості друкованої продукції, точного і чіткого відтворення зображення.

02

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою – це процес перенесення на поверхню матеріалу шару металевої фольги. Застосування цієї технології дозволяє створювати декоративні покриття з оригінальним візуальним ефектом.

Вибір кольору та фактури фольги є різноманітним, в тому числі фольга з голограмами, виготовленими за індивідуальними замовленнями.

03

Конгревне тиснення

Це поліграфічний спосіб отримання об’ємних елементів зображення.

Може бути одно-, дво- та багаторівневе. Конгревне тиснення може виконуватись як із застосуванням фольги, так і без неї.

04

Ламінування

Ламінування – це процес нанесення спеціальної матової або глянцевої полімерної плівки на поверхню друкованої продукції.

Основною метою ламінування є захист продукції від зовнішніх впливів і механічних пошкоджень, який дозволяє їй тривалий час не втрачати привабливості.

05

УФ-лакування

Це процес суцільного або вибіркового нанесення лаку на матеріал. Його товщина і склад можуть бути різними, що дозволяє створювати додаткові візуальні ефекти:

 • Об’єм та глянець
 • Контраст матової та глянцевої поверхонь
 • Краплі дощу, піщинки тощо

Окрім декоративної функції, лак захищає відбиток від вологи і забруднення та перешкоджає стиранню фарбового шару, збільшує міцність і довговічність продукції.

06

Каширування

Це процес приклеювання (припресування) одного менш щільного матеріалу (папір або тонкий картон із зображенням, нанесеним офсетним друком), до більш щільної основи:

 • Гофрокартон
 • Мікрогофрокартон
 • Палітурний картон
 • Пластик

Каширування надає виготовленому виробу респектабельного вигляду і привабливості, зберігаючи при тому міцність, жорсткість та стійкість матеріалу, що служить основою виробу.

07

Фальцесклеювання

Це заключний етап при виробництві картонного паковання, а саме формування і закривання коробки, склеювання по бокових швах і клапанах, що проводиться з використанням спеціальних автоматизованих фальцювально-склеювальних ліній.

Наше обладнання оснащене новітніми системами управління, які дозволяють відстежувати та контролювати ці процеси. Кожен виріб відповідає заданим критеріям якості і встановленим стандартам.

01

Персональні голограми

Персональна голограма виготовляється згідно з індивідуальними потребами замовника. Голографічне зображення може містити логотип, текстову та ілюстративну інформацію. Ця технологія є унікальним захистом від підробок.

02

Шрифт Брайля

Це спеціальний рельєфний крапковий шрифт для написання і читання незрячими. Технологічно може виконуватись конгревним тисненням чи вибірковим лакуванням поверхні матеріалу.

Виготовлення кліше і продукції шрифтом Брайля відповідає всім необхідним стандартам.

03

Об'ємне фольгування

Це патентований нами спосіб імітації об’ємного тиснення фольгою без застосування конгревного тиснення, що дозволяє уникнути пошкодження матеріалу та часткового просідання елементів при виготовленні рулонної самоклеючої етикетки та картонної упаковки.

04

Мікроембосинг

Це новітня технологія обробки матеріалу, за допомогою якої гладкі поверхні паперу, фольги або картону набувають рельєфу.

Мікроембосинг є унікальною альтернативою дизайнерському паперу і картону, та дає можливість створювати різноманітні текстури у поєднанні з друком УФ-фарбами.

При викривленні дзеркальної поверхні фольги відбувається відбиття світла в різних напрямках, що створює додатковий візуальний ефект.

05

Спеціальні добавки до УФ-лаку (фарб)

За допомогою спеціальних добавок – глітерів (різного кольору та фракції), які змішуються з УФ-лаками (фарбами), можна отримати декоративні ефекти:

 • Перламутр
 • Блиск
 • Пісок
 • Сніг

Крім візуального ефекту, глітери дають можливість створити ароматизовані зображення.

06

Термо- та люмінесцентні фарби

При друці люмінесцентними фарбами утворюється зображення, яке світиться у темряві, що додає вишуканості виробу та привертає увагу споживача.

Термохромні фарби характеризується добре вираженою зміною кольору при певній температурі. Цей ефект зворотній і може бути повторений необмежену кількість разів.

Форма зворотнього звязку

Введіть тут свої контакти

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує Вам найблищим часом